Grindys paruoštos gyvenimui! Specialus pasiūlymas!

Neretai grįžtame į namus bėgte ir nebūtinai spėjame gerai nusivalyti avalynę. Arba nuo išlieto gėrimo, ant grindų lieka sunkiai išvaloma dėmė. Gerai, kai namuose turite atsparias grindis, nebijančias drėgmės ir purvo. Jei tokių dar neturite, pasinaudokite puikia proga įsigyti vienas atspariausių grindų - vinilo arba laminuotas su ženklia nuolaida. Visų šių dangų paviršius yra itin atsparus bei turi papildomą apsaugą nuo drėgmės, o kai kurios iš jų iš vis nebijo drėgmės poveikio. Dar geriau, nes pasiūlymo galiojimo metu visas prekes galite įsigyti ir išsimokėtinai be pabrangimo.

 

 

 

 

 

 

20 % nuolaida galioja:

1. Top 10 populiariausių dekorų Wicanders Hydrocork, komfortiškiausioms vinilinėms grindims. Kainos nurodytos jau su nuolaida. Daugiau apie Hydrocork.

2. Visoms Tarkett Starfloor Click vinilinėms grindims, nedalyvaujančioms kitose akcijose. Kainos nurodytos jau su nuolaida.

3. Dviems, populiariausiems 33 atsparumo klasės Haro Tritty 200 Aqua laminuotų grindų dekorams - Ąžuolas Venero Mocca ir Ąžuolas Sicilia Puro. Šios kolekcijos laminuotos grindys turi papildomą apsaugą nuo drėgmės, tad jas galima drąsiai naudoti zonose, kuriose drėgmės ar purvo poveikis intensyviausias, tarkim koridoriuose ar virtuvėse. Kainos nurodytos jau su nuolaida.

4. Pasiūlymas galioja iki š.m. birželio 15 d.

5. Nemokamo „GF Lizingo“ akcijos sąlygos:

   - metinė palūkanų norma – 0 %;

   - sandorio sudarymo mokestis – 0 %;

   - mėnesinis tvarkymo mokestis – 0 Eur;

   - sandoris sudaromas iki 10 mėn. laikotarpiui;

   - finansuojama pirkinio suma nuo 50 iki 15000 Eur.

   - „GF Lizingo“ pavyzdys: jeigu įgyjamos prekės kaina 1000 Eur, sutartis sudaroma 10 mėn., o avansas – 0 Eur, tai metinė palūkanų norma – 0 %, sandorio sudarymo mokestis – 0 %, mėnesinis tvarkymo mokestis – 0 % nuo visos kredito sumos, BVKKMN – 0 %, mėnesio įmoka – 100 Eur, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1000 Eur. Skolinantis kitokią nei 1000 Eur sumą ar pasirinkus kitokį nei 10 mėn. sutarties terminą - nurodyti dydžiai gali skirtis. Pasiūlymas galioja sudarant sutartį iki 10 mėn. laikotarpiui.