Alyva medinėms grindims Osmo Hardwax Original, 3065 skaidrus pusiau matinis, 0,375 L

 • Sumažinta kaina
 • Pirkdami internetu
  sutaupote 5%
Alyva medinėms grindims Osmo Hardwax Original, 3065 skaidrus pusiau matinis, 0,375 L
Išskirtinės šios prekės savybės
 • Alyva medinėms grindims Osmo Hardwax Original, 3065 skaidrus pusiau matinis, 0,375 L
38,00 EUR
36,1 pakuotės kaina // dydis 1,00vnt.
38,00€/vnt.
36,10 € / vnt.
11100118
Pristatymas per 1-3 d.d.
Galutinė kaina
1
vnt. vienetas
36,1
1,00
vnt.

Skaidri, įvairių blizgumų medienos apdaila, kuri sujungia natūralių aliejų ir vaškų privalumus viename produkte. Hardwax-aliejumi Original padengti paviršiai yra atsparūs purvui, vandeniui ir dilimui. Paprastas padengimas – be grunto ar tarpinių šlifavimų – tai taupo laiką ir pinigus. Tinka įvairiai medienai bei kitiems mikroporėtiems paviršiams. Leidžia kvėpuoti, mažina brinkimą ir susitraukimą. Danga atspari vynui, kolai, kavai, arbatai, vaisių sultims, pienui ir vandeniui pagal DIN 68861-1A – jokių vandens dėmių. Išdžiūvęs paviršius yra saugus žmonėms, gyvūnams ir augalams ir tinka vaikų žaislams pagal EN 71.3 (Europos norma) taip pat atsparus seilėms ir prakaitui pagal DIN 53160 (Vokietijos pramonės normas).

REKOMENDUOJAMA PASKIRTIS
Hardwax-aliejus Original idealiai tinka visų medinių grindų apsaugai, laiptams, baldams, palangėms, sienoms, OSB ir kamštinėms dangoms.

PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS

Medienos paviršius turi būti švarus, sausas ir neužšalęs (drėgmės kiekis maks. 18%). Hardwax-aliejus yra paruoštas naudoti, produkto nereikia skiesti. Prieš naudojimą labai gerai išmaišyti mentele. Dengiamas paviršius turi būti kruopščiai nuvalytas. Seni dažai ir lakai turi būti visiškai pašalinti (dėvėkite respiratorių šlifavimo darbų metu). Nedidelius įtrūkimus, sujungimus ar skyles medienoje užpildykite (su Osmo medienos užpildu). Šlifuokite medienos paviršių atsargiai. Pradėkite šiurkščiu švitriniu popieriumi – galutinis šlifavimas turėtų būti atliktas su P120 – 150. Prieš alyvuojant paviršių, pašalinti šlifavimo dulkes su šluota ar dulkių siurbliu. Skirtingos medienos charakteristikos gali įtakoti galutinį rezultatą. Todėl, bandomasis  padengimas yra visada rekomenduojamas, ypač ant nepažįstamų paviršių. Atspalviai gali skirtis nuo pateikto spalvyno.

TAIKYMO METODAI
Pirmas sluoksnis: padenkite medienos paviršių labai plonu sluoksniu, galite naudoti kempinėlę, aliejaus užnešimo aplikatorių, Easy Pad šluostę, metalinę mentelę, volelį, teptuką ar poliravimo aparatą, priklausomai kokį plotą ruošiatės padengti. Po padengimo kruopščiai nuvalykite aliejaus pertieklių nuo paviršiaus su švaria šluoste ar popieriniu rankšluosčiu. Leiskite paviršiui išdžiūti apytiksliai 8-10 valandų, ir užtikrinkite gerą ventiliaciją. Antras sluoksnis: denkite plonai tolygiai pagal  medienos raštą su voleliu arba teptuku ir palikite išdžiūti (pertiekiaus nuvalyti nebereikia). Naudokite apie 35 ml/m². Sluoksnis džiūna apytiksliai 8-10 val. Užtikrinkite gerą ventiliaciją.
Patarimas: pataisymus galima atlikti per 30 minučių nuo padengimo pradžios. Renovuojant arba peralyvuojant jau alyvuotus paviršius, paprastai pakanka vieno sluoksnio alyvos ant švaraus ir sauso paviršiaus. Dengti voleliu arba teptuku.

ĮRANKIŲ VALYMAS
Patartina įrankius valyti su Osmo skiedikliu ir teptukų valikliu (be aromatinių junginių) arba su vaitspiritu.

DŽIŪVIMO LAIKAS
Džiūvimo laikas – apie 8-10 val. (esant normalioms oro sąlygoms, 23 °C temp. ir 50 % santykinei drėgmei). Žema temperatūra ir/arba didesnė drėgmė gali pailginti džiūvimo laiką. Užtikrinkite gerą ventiliaciją. Po 2 – 3 savaičių, paviršius pilnai subręsta ir sukietėja. Alyvuotus paviršius drėgnai valykite tik praėjus 3 savaitėms. Klimus klokite praėjus 2 savaitėms.

DENGIAMUMAS
1 litras padengia apytiksl. 24 m² vienu sluoksniu. Produkto dengiamumas labai priklauso nuo pasirinktos medienos rūšies ir jos charakteristikų. Pateikta išeiga skaičiuota dengiant lygią šlifuotą medieną.

PASTABA

Aliejai sustiprina natūralų medienos toną (nuolatinis drėgmės efektas). Kadangi aliejai natūraliai yra gelsvi, medienos paviršiui suteikiamas švelnus gelsvas atspalvis. Paviršiaus dengimo metu panaudojus produkto daugiau negu nurodyta ir  neužtikrinus pakankamo vėdinimo – džiūvimo laikas yra prailginamas. Egzotinei kietmedžio medienai (pvz. wenge, merbau, jatoba ir t.t.) mes patariame naudoti aliejų Finish Clear Extra Thin. Bandomasis dengimas yra rekomenduojamas.
Kamštiniai paviršiai pasižymi dideliu įgeriamumu. Įsitikinkite, kad medienos apdaila yra dengiama ypač plonais sluoksniais. Kamštinės dangos džiūvimo laikas yra ilgesnis (mažiausiai 24 valandos) į tai būtiną atsižvelgti.

Osmo
11100118

Charakteristikos

Tipas
Įrengimas, priežiūra
Pakuotė
0,375 Litro
Paskirtis
Medinės grindys, parketas
Greitas pristatymas
1-3 d.d.
Išeiga
24 m2/l
Aksesuarų nėra
NEMOKAMAI (Tik užsakant internetu)
Atsiimant prekes parduotuvėse GEROS GRINDYS
Vilnius Kaunas Klaipėda Šiauliai Panevėžys
Visoje Lietuvoje (Iki namo durų)
Visoje Lietuvoje (Įskaitant sunešimą)
Mokamai
Visoje Lietuvoje (Įskaitant sunešimą)
Pristatymo būdas ir kaina nurodomi iki pirkimo (pristatymo pasirinkimo žingsnyje).

Svarbi pastaba

 • Siuntos iki 80 kg visuomet sunešamos į jūsų patalpas.
 • Siuntos nuo 80 kg gali būti pristatymos ir paliekamos prie namo durų. Užsisakykite garantuotą prekių sunešimą kurjerio pasirinkimo žingsnyje.
Išsamios pristatymo sąlygos

 • Akcijos
  visus metus
 • Pinigų
  grąžinimo garantija
 • Nemokamas pristatymas užsakant
  internetu visoje Lietuvoje nuo 499 €
 • Plačiausias asortimentas
  Lietuvoje