Hydrocork vinilo plytelės - didžiulis šuolis grindų dangų evoliucijoje.

Hydrocork – inovatyvi, beveik revoliucinga, pažangiųjų technologijų ir gamtos dovanotų savybių simbiozė.

Tai profesionalus, komfortiškas grindų sprendimas, įveikiamas net ir paprastam vartotojui.

 

Vinilo grindų dangos tampa vis populiaresnės visoje Europoje, taip po truputį keisdamos laminuotas grindis. Vinilo danga yra ne tik tokia pat atspari kaip laminatas, bet ir komfortiška. Ji elastinga, dėl to jauki vaikščioti ir tyli. Vienas iš šio augančio segmento lyderių yra Wicanders (Portugalija) gamintojas, kuris kombinuoja vinilą su geriausiomis kamštinės medžiagos savybėmis, taip siekdamas dar geresnių rezultatų. Kamštis suteikia vinilui papildomų šilumos bei  akustikos izoliacinių savybių, elastingumo, kuris dar ir amortizuoja trinties bei smūgių poveikį. Beje, ši savybė netikėtai atsiskleidžia virtuvėje – ant šios dangos paprastai nedūžta indai.

 

Nors vinilo dangos santykinai naujos, jos jau užsitarnavo pagarbą, o gamintojai negaili investicijų į jų tobulinimą. Įdomią naujieną šiemet pristatęs Wicanders pasiekė tikslą išnaudoti geriausias kamštienos ir vinilo savybes viename gaminyje, tai – Hydrocork. Šiose vinilo plytelėse drėgmei jautri HDF plokštė buvo pakeista specialiu Corktech kamštiniu pagrindu. Tiksli jo sudėtis slepiama. Sudėję visus vinilo ir kamščio privalumus gauname dar ir vandeniui  atsparią dangą. Sertifikuotoje laboratorijoje atlikti testai parodė, kad panardintos į vandenį Hydrocork plytelės struktūra bei matmenys lieka nepakitę. Šią savybę pristatymuose Wicanders demonstruoja panardinę Hydrocork plytelę į vandens pilną specialų akvariumą.

 

Inovatyvus Pressfit sprendimas buvo panaudotas ir plytelėms sujungti. Taip lengva ir greita pakloti grindis dar nebuvo, be to, nėra jokių papildomų išlaidų klijams, padengimams ar kitoms brangiai kainuojančioms medžiagoms. Klojant plyteles, pakanka pridėti vieną plytelę prie kitos ir pakalant guminiu plaktuku jas sujungti. Tokią dangą nesudėtinga pakloti ir paprastam vartotojui. Hydrocork – tai profesionalus, komfortiškas grindų sprendimas, kurį gali įsirengti ir paprastas vartotojas. Profesionalūs klojėjai didelius komercinius plotus gali įrengti per labai trumpą laiką, net ir nekeisdami esamų dangų. Jungimo sistemai Wicanders inžinieriai panaudojo natūralias kamštienos savybes atstatyti po spaudimo. Dėl to stabilus ir tvirtas užraktas, net ir veikiamas didelių apkrovų ar intensyviai naudojamas, nekeičia savo savybių ilgą laiką. Gamintojas suteikia net 15 metų garantiją Hydrocork naudojant komercinėse patalpose (33 atsparumo klasė pagal ISO 10874).

6 mm Hydrocork storis ir didelis plytelių dydis (1225 x 145 mm) optimalus norint dangą pakloti ant senų grindų. Nežymius paviršiaus nelygumus Hydrocork „sugeria“ ir šie nekenkia naujai dangai. Tai taip pat vertinga renovacijos atvejais. Inovacijos neaplenkė Hydrocork dizaino. 16 modernių, itin realistiškų, medinių grindų dizainų nustebins savo autentiškumu.

 

 

Wicanders Hydrocork kolekcija.