Straipsnių meniu

Naujausi straipsniai

Populiariausi straipsniai

 • Celenio - kas tai? Medinių plytelių iš Haro kolekcija
  Celenio - kas tai? Medinių plytelių iš Haro kolekcija
  353 Peržiūros

  Celenio by Haro - unikalios plyteles, pagamintos medžio su papildomais mineralais. Rezultatas - plyteles atsparios kaip keramika ar akmuo, tačiau šiltos kaip medis. 

  Skaityti daugiau
 • HARO Pietų Italijoje
  HARO Pietų Italijoje
  352 Peržiūros

  Natūralios farmacijos kampanija kartu su HARO laminuotomis grindimis Ariano Irpino - ramus miestas, esantis aukštai kalvose į rytus nuo Neapolio. Būtent čia įsikūrė nauja gamtinė vaistinė. Ji vadinama „Il Cedro“ arba „Cedar“, jos savininkai yra visiškai atsidavę gydimui ir gamtos jėgų puoselėjimui. Nesvarbu ar klientai ateina pirkti vaistų ar gauti patarimų sveikatos temomis- jie gali būti tikri, kad jais bus tinkamai pasirūpinta ir suteikta aiški informacija.

  Skaityti daugiau
 • Viešbutis Emblematico Veintiuno, Ispanija
  Viešbutis Emblematico Veintiuno, Ispanija
  347 Peržiūros

  Viešbutis yra autentiškiausio istorinio Las Palmas rajono širdyje.

  Skaityti daugiau
 • Namas Taičunge,Taivanas
  Namas Taičunge,Taivanas
  330 Peržiūros

  Taichung yra Taivano kultūros centras. Nacionalinis Taivano dailės muziejus yra vienas didžiausių Azijoje, kuriame eksponuojami Taivano menininkų paveikslai, skulptūros ir instaliacijos.

  Skaityti daugiau
 • Van der Valk Viešbutis, Nyderlandai
  Van der Valk Viešbutis, Nyderlandai
  306 Peržiūros

  Pietų Limburgas- tai daugiau nei tik gražus kraštovaizdis ir Burgundijos svetingumas. Jame yra daug tarptautinių gerai žinomų lankytinų vietų. O „Van der Valk“ viešbutis su nauju restoranu yra tiesiog puiki vieta jūsų atostogoms.

  Skaityti daugiau
 • Kai Neigiama... yra ypač Teigiama!
  Kai Neigiama... yra ypač Teigiama!
  299 Peržiūros

  AR ŽINOTE, KĄ REIŠKIA NEIGIAMASANGLIES DVIDEGINIO PĖDSAKAS?Tai ypač teigiamas dalykas mums, gamtai ir aplinkosaugai.Tai proveržis!Jis reiškia, kad gaminant grindų dangą „Amorim Wise“sugeriama daugiau anglies dvideginio, nei jo išmetama įatmosferą, taigi toks gaminys yra TEIGIAMAS klimatui.TAI REIŠKIA, KAD MAŽINAME CO2 KIEKĮATMOSFEROJE.Teisingai valdomas kamštinių ąžuolų miškas sugeria 14,7 tCO2 iš 1 ha per metus.Tai nėra tik šūkis – tai realiai teikiama nauda.„Amorim Wise“ taip pat gerina...

  Skaityti daugiau
 • Vila Teherane
  Vila Teherane
  205 Peržiūros

  Zafaraniyeh yra turtinga kaimynystė Teherano šiaurėje. Ten randasi daug ambasadų, ambasadorių rezidencijų bei gyvena Irano valstybės vadovas.

  Skaityti daugiau
Showing 49 to 55 of 55 (5 Pages)