Prekių pristatymas užsakant internetu

Visos prekės esančios šioje parduotuvėje, užsakius internetu, gali būti pristatytos visoje Lietuvoje iki jūsų durų. Prekių pristatymu rūpinasi DPD Lietuva ir Venipak Lietuva.

Užsisakant prekes internetu taip pat galėsite pasirinkti iš įvairių NEMOKAMŲ prekių atsiėmimo ar pristatymo variantų:

  • NEMOKAMAI – atsiimant prekes mūsų padaliniuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje. Visos nemokamo atsiėmimo vietos.
  • NEMOKAMAI – visoje Lietuvoje, jei pirkinio krepšelio suma viršyja 499,00 Eur su PVM.
  • Premium pristatymas NEMOKAMAI – nesirūpinkite sunkių siuntų sunešimu. Užsisakę prekių už daugiau nei 2.999,00 Eur su PVM, jūsų prekės bus pristatytos nemokamai ir suneštos į jūsų patalpas. Visoms kitoms siuntoms virš 80 kg svorio šią paslaugą bus galima užsisakyti iš anksto.

        Prekės pažymėtos "Greito pristatymo" ikona yra mūsų sandėliuose ir paprastai pristatomos per 1-2 darbo dienas.

Išsami informacija dėl siuntų virš 80 kg pristatymo: NESIRŪPINKITE sunkių krovinių sunešimu į jūsų patalpas ir užsisakykite didelės apimties krovinių GARANTUOTĄ sunešimą į jūsų patalpas. Jums tereikės atidaryti duris ir prekės bus suneštos už jus. Saugiam prekių pristatymui, siuntos virš 80 kg paprastai pakuojamos ant specialios krovinių paletės. Dėl laiko ar fizinių apribojimų tokią paletę kurjeris gali tik iškrauti iš transporto priemonės, tuomet prekių išpakavimu iš paletės bei jų sunešimu turi pasirūpinti prekių gavėjas. Užsakymams nuo 80 kg svorio galite užsisakyti Premium Pristatymą, kuriuo pasinaudoję galėsite nesirūpinti sunkių krovinių sunešimu į jūsų patalpas. Už jus tai padarys kurjeris. Paslaugos kaina nurodoma suformavus prekių krepšelį, prieš perkant prekes, kurjerio pasirinkimo žingsnyje. SVARBI PASTABA: Tokių krovinių pristatymas paprastai vykdomas sunkvežimiais, nurodydami pristatymo adresą prisiimate atsakomybę už tai, kad sunkiajam transportui nėra apribojimų iki jo atvykti. Jei tokių apribojimų yra prašau mus apie tai informuoti iš anksto.

Jei atvykus kurjeriui, dėl nuo jo nepriklausančių aplinkybių, jis negalės per 15 minučių perduoti siuntos (dėl to, kad nebus kas priima siuntą ar negalėsite siuntos susinešti į savo patalpas), tokiu atveju prekės grįš atgal siuntėjui ir tuomet reikės pakartotinai sumokėti už prekių pristatymą.

Kai kurių aplinkybių negalime numatyti, tad nerekomenduojame iš anksto užsakyti klojimo paslaugos iki tol kol negavote užsakytų prekių. Neprisiimsime atsakomybės už, dėl vėluojančių prekių, patirtus nuostolius ar bet kokius kitus nuostolius.

Atsiimdami prekes su savimi turėkite:

  • užsakymo numerį;
  • asmens tapatybės dokumentą. Jei jūsų prekes atsiims kitas žmogus/įmonė, tvirtindami užsakymą nurodykite tai kaip dar vieną gavėją. Juridinio asmens atveju privalomas jūsų įgaliojimas.

 

Atvykus prekėms

Gavę prekes jas privalote sandėliuoti tik gyvenamose patalpose, o ne pavėsinėse, garažuose ar kitose patalpose.

Sutikrinkite ar atvyko visos užsakytos prekės ir jos nėra pažeistos. Dedame visas pastangas pristatyti prekes nepažeistas, tačiau jei vis tik nutiktų taip, kad atvyko pažeistos prekės, būtina iškart tai pažymėti kurjerio dokumentuose bei nurodyti pažeistų prekių kiekį. Išleidę kurjerį tokio pobūdžio pretenzijos dėl vizualiai matomų pažeidimų nebus priimamos. Bet kuriuo atveju informuokite mus e-paštu info@gerosgrindys.lt

Iki pradedant naudoti įsigytas prekes, susipažinkite su visomis tų prekių naudojimo instrukcijomis. Kilus abejonėms dėl prekių naudojimo nedelsiant susisiekite su mumis. Neteisingas prekių naudojimas panaikina visų garantinių salygų galiojimą.

 

Prekės paprastai pristatomos darbo dienomis iki 17 val. Apskričių centrų miestų (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Utenos, Marijampolės, Tauragės, Telšių, Alytaus) ribose, galimas pristatymas ir šeštadieniais už papildomą +50% mokestį nuo pristatymo kainos. Preliminarus prekių pristatymo terminas bus nurodytas užsakymo formavimo metu.

Prekių grąžinimas

Jei pageidaujate grąžinti prekes, prašome užpildyti grąžinimo formą arba susisiekti su mūsų komanda info@gerosgrindys.lt. Prekes galima grąžinti per 14 dienų nuo prekės pristatymo arba atsiėmimo. Jei atsisakote prekių iki jų išsiuntimo/atsiėmimo, jums bus grąžinta visa sumokėta suma įskaitant pristatymo kainą. Jei prekių atsisakysite jau po prekių gavimo, grąžinta bus visa sumokėta suma už prekes, išskyrus pristatymo kainą. Prekių grąžinimo pristatymo išlaidas prisiima pirkėjas. Taip pat prašome nurodyti grąžinimo priežastį, taip galėsime tobulėti ir siūlyti tik pačias geriausius sprendimus.

Jei užsakymas buvo pateiktas su avansiniu mokėjimu, nemokamai jo atsisakyti galima ne vėliau kaip per 14 dienų nuo užsakymo patvirtinimo.

Grąžinamos prekės turi būti nepažeistos ir supakuotos gamyklinėse pakuotėse. Pradarytos pakuotės privalo būti saugiai supakuotos kaip įmanoma artimiau gamyklinei pakuotei. Pažeistos ar kitaip paveiktos prekės netinkamos perpardavimui nebus kompensuojamos. Pasiliekame teisę nepriimti grąžinimui tokių prekių.

Jei įsigijote per daug prekių, nepažeistų prekių perteklių taip pat per 14 dienų nuo įsigijimo galite grąžinti į mūsų sandėlį Verkių g. 50, LT-09109 Vilnius. Prekes galėsime priimti tik pilnomis, nepažeistomis pakuotėmis. Likusias išpakuotas prekes rekomenduojame pasilikti atsargai. Prieš tai informuokite mus e-paštu info@gerosgrindys.lt.

Prekių sandėliavimas

Žinodami, kad statybose ar remontuojant namus neretai vėluojama užbaigti visus darbus, pagal pageidavimą, galime pas mus užsakytas prekes nemokamai sandėliuoti iki 4 sav.

Už papildomą mokestį, 1% nuo užsakymo vertės per savaitę, įmanomas ir tolesnis sandėliavimas. 

Atstovauja šiuos gamintojus

Atstovaujame šiuos gamintojus