Straipsnių meniu

Naujausi straipsniai

Žymė:"Parketas"

 • Hirt privati alaus darykla, Austrija
  Hirt privati alaus darykla, Austrija
  980 Peržiūros

  Modernūs biurai sename pastate Hirt - antroji seniausia privati alaus darykla Austrijoje (Karintijoje) didžiuojasi savo regioniniu dėmesiu, kokybe, tradicijomis ir gamtinėmis žaliavomis. Kai  buvo nuspręsta 400 metų senumo pastatą perdartyti į biurus, architektai sąmoningai pasirinko HARO parketą - Hamberger grindis dėl savo vertybių tesė kartos.

  Skaityti daugiau
 • SPA salonas, Švecarija
  SPA salonas, Švecarija
  929 Peržiūros

  Tamina Therme – ypatinga sveikatingumo patirtis Jau praėjo beveik 800 metų nuo tada kai medžiotojai atrado 36,5 laipsnių karštą versmę Taminos tarpeklyje. Šiandien šis atradimas leido Ragazui tapti žinomu SPA miestu, kuriame Tamina Therme vaidina pagrindinį vaidmenį.

  Skaityti daugiau
 • Dviguba kokybė
  Dviguba kokybė
  947 Peržiūros

  Kai du rinkos lyderiai bendradarbiauja- rezultatas yra stulbinantis, o šeima laiminga. Kai du rinkos lyderiai bendradarbiauja - rezultatas yra stulbinantis, o šeima laiminga. Naujasis medienos statybos specialisto Regnauerio namo modelis, kurį galima aplankyti Poing‘e šalia Miuncheno - įspūdingas bendradarbiavimo su HARO rezultatas. Įžymioji „Vitalhaus“ kompanija Chiemsee regione remiasi pirmaujančių Vokietijos parketo gamintojų kokybe ir demonstruoja modernią aukštos kokybės architektūrą.

  Skaityti daugiau
Showing 1 to 3 of 3 (1 Page)