Prekių sąrašas pagal prekės ženklą GRANORTE

granorte.jpgGRANORTE - Revestimentos de Cortiça, Lda (Portugalija).  Įmonė įkurta 1972m.

Pradėjo savo veiklą kaip kamštinių granulių gamintoja. Po truputį plėtodama gaminamų produktų asortimentą šiuo metu gamykla eksportuoja savo gaminius į daugiau nei 40 šalių. Seniausias mūsų kamštinių gaminių partneris, su kuriuo dirbame jau daugiau nei 15 metų.

Asortimentas

Įvairios paskirties kamštiniai gaminiai: techninės paskirties kamštinės plokštės, grindų paklotai, sienų bei grindų dangos. Priežiūros priemonės bei reikalingi priedai.

Sertifikatai

PEFC – gamybai naudojama mediena yra iš sertifikuotų, tvariai valdomų miškų.   FSC – gamybai naudojama mediena yra iš sertifikuotų, tvariai valdomų miškų.Greenguard sertifikatas suteikiamas itin mažos emisijos gaminiams, kurių dėka galima išlaikyti patalpų orą švarų bei nekenksmingą.   Žyma suteikta Granorte grindų dangoms už itin mažą emisiją.   ES sertifikatas suteikiamas gaminiams atitinkantiems sveikatos bei aplinkosaugos reikalavimus.   Tarptauninė žymė suteikiama gaminiams iš tikros kamštienos.

Kokybės valdymo sistema sertifikuota pagal ISO 9001.   Informuojanti žymė, kuri nusako gaminio kenksmingų medžiagų emisiją. Pradedant nuo C klasės (aukšta emisija, kenksminga) iki A+ klasės (itin maža emisija, nekenksminga).   Išskirtinė Microban antibakterinė apsauga integruota į aglomeruotosios kamštienos gaminius.   Granorte prisideda prie HFH vystomų projektų savo gaminamais gaminiais.

Granorte Garantija – papildoma, individuali Granorte garantija atskiroms gaminių grupėms.

Narystės

Granorte yra APCOR, Portugalijos kamštinių gaminių asociacijos narys.

Gamintojo svetainė

Atsiprašome už nepatogumus.

Pabandykite ieškoti dar kartą