Prekių sąrašas pagal prekės ženklą BOEN

Boen_inspiration.jpg

Bauwerk Boen Group (iki 2013 m.  Boen AS)(Šveicarija / Norvegija / Lietuva). Boen AS Įmonė įkurta 1641m.

Prie Boen krioklio Norvegijos pietuose, įsikūrusi lentpjūvė šiuo metu yra išaugusi iki vieno didžiausių medinių grindų gamintojo Europoje. Boen apdirba medieną jau daugiau nei 370 metų. Būtina pažymėti, kad Bauwerk Boen Group pagrindinė gamykla (Boen Lietuva UAB), tiekianti savo gaminius į daugiau nei 40 šalių, yra įsikūrusi Lietuvoje. Tai socialiai atsakinga ir viena didžiausių eksportuotojų mūsų šalyje, kurioje dirba apie 800 žmonių.

 

Asortimentas

Medinės parketlentės, įvairių raštų dvisluoksnis parketas, medžio masyvo grindys bei reikalingi priedai, priežiūros priemonės.

Sertifikatai

   Visi Boen gaminiai atitinka ES keliamus sveikatos bei saugumo reikalavimus.   Blue Angel – sertifikatas suteikiamas aukščiausius aplinkosaugos bei sveikatos apsaugos reikalavimus atitinkantiems gaminiams.

BREEAM – tai JK kilęs, plačiausiai pasaulyje paplitęs, lyderiaujantis pastatų poveikio aplinkai vertinimo metodas ir sertifikavmo sistema. Nuo 1990 m. įvertinta jau daugiau nei 200 000 pastatų ir daugiau nei milijonas užregistruota. Sertifikatas patvirtina, kad Boen gamyklose pagaminti produktai turi A+ garantiją pagal Green Guide to Specification 3rd edition.

  

BOEN Garantija – papildoma, individuali BOEN garantija atskiroms gaminių grupėms.

Narystė

Bauwerk Boen Group yra FEP (European Federation of the Parquet Industry ), Europos parketo gamintojų narys.

Gamintojo svetainė

Gamintojo svetainė (lietuvių kalba)