Prekių sąrašas pagal prekės ženklą WICANDERS

wicanders.pngWicanders - Amorim įmonių grupės prekinis kamštinių grindų bei sienų dangų ženklas.

Amorim tai vedanti bei didžiausia, įvairių kamštinių gaminių gamintoja pasaulyje. Ji pagamina apie 35% visų kamščio pagrindu pagamintų prekių. Ši įmonė yra inovatorė (jai priklauso daugybė kamštinių gaminių patentų) ir kamščio pramonės ambasadorė, jos dėka kamščio gaminiai tarnauja netgi kosmoso pramonei. Tai viena iš penkių didžiausių Portugalijos įmonių. 

Asortimentas

Kaip ir pridera kamščio pramonės lyderei, šios įmonės asorimentas yra pats plačiausias. Pradedant nuo paprastų kamščių buteliams, kurių ji pagamina apie 4mlrd. vnt. per metus, ji taip pat gamina grindų, sienų dangas. Techninės paskirties gaminius su puikiomis, kamščio akustinėmis bei šilumos izoliacinėmis, savybėmis naudojamus statyboje. Įmonė taip pat yra pritakiusi šias savybes architektūros bei dizaino srityje - baldams, interjero elementams, transporto srityje - transporto priemonių energetinio bei akustinio efektyvumo gerinimui, aeronautikos srityje - jas pripažįsta bei įvairiuose savo vykdomuose projektuose naudoja NASA (Amerikos Aeronautikos Agentūra). 

Sertifikatai (tik Wicanders ženklo gaminiams)

FSC – gamybai naudojama mediena yra iš sertifikuotų, tvariai valdomų miškų.Greenguard sertifikatas suteikiamas itin mažos emisijos gaminiams, kurių dėka galima išlaikyti patalpų orą švarų bei nekenksmingą.   Japonijoje suteikiamas aplinkosaugos sertifikatas suteikiamas gaminiams atitinkantiems sveikatos bei aplinkos apsaugos reikalavimus.   Tarptauninė žymė suteikiama gaminiams iš tikros kamštienos.

Kokybės valdymo sistema sertifikuota pagal ISO 9001.   Informuojanti žymė, kuri nusako gaminio kenksmingų medžiagų emisiją. Pradedant nuo C klasės (aukšta emisija, kenksminga) iki A+ klasės (itin maža emisija, nekenksminga).      Ekologinis sertifikatas užtikrinantis, kad gaminys atitinka ekologinius bei sveikatos apsaugos reikalavimus.

Wicanders Garantija – papildoma, individuali Wicanders garantija atskiroms gaminių grupėms.

Narystės

Amorim yra APCOR, Portugalijos kamštinių gaminių asociacijos narys

Gamintojo svetainė Amorim

Gamintojo svetainė Wicanders (sienų bei grindų dangos)